Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 17 inch staggered alloy wheels ] bij elkaar passen 24 producten.
4×4 auto 16×8 17×8 PCD 6×139.7 17 Duim Gewankelde Randen
| Productnaam: | 4×4 auto 16×8 17×8 PCD 6×139.7 17 Duim Gewankelde Randen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
6x139.7 2500LBS wankelde 17 Wielen van de Duim Gietende Legering voor Range Rover
| Productnaam: | 17 omrandt het duim6x139.7 6x114.3 4x4 aluminium wielen met maximum lading 2500LBS |
|---|---|
| pasvorm voor: | Boswachter Rover |
| Materiaal: | A356.2 |
A356.2 Aluminiumlegering 4 Gat 17 Duim Gewankelde Randen
| Productnaam: | Fabrieks in het groot Nieuw Ontwerp 15 16 17 18 19 Rand van het de Legeringswiel van de 20 duim de Z |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
5 sprak het Positief van het Machinegezicht ET wankelde 5×120 17 Duim Randen
| Productnaam: | 15 16 17 18 duim 5 sprak het positief van het machinegezicht ET 5x120-de randen van het legeringswie |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
De Legering van het douanealuminium 18 Duim Gewankelde Randen
| Productnaam: | Aangepaste grootte 17 de legering van het 18 autoaluminium rijdt 17 duimaftermarket wielrand |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
LSGZL 18 Duim Gesmede Legeringswielen voor Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiaal: | aluminium, |
VIA Gewankelde het Wielrand van de Aluminiumlegering 15 X 8 Duim
| PCD: | 100mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 20mm, 30mm, 0mm |
| Garantie: | 3 jaar 100000km garantie |
17 18 19 20 22 Duim Gewankelde Legeringswielen voor Japanse Auto
| Productnaam: | 17x7.5 de duimwielen met pcd6x139.7 pasvorm voor Japanse de autolegering van het auto nieuwe ontwerp |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Replica Gesmede Aluminiumlegering 5×114.3 19 Duim Gewankelde Randen
| Productnaam: | Van de de wielendouane van de replicalegering Gesmeed het aluminiumwiel 5x114.3 Ontwerp 19 Duimwiele |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
De Legering van het replicaaluminium 17 Duim Gewankelde Randen
| Productnaam: | van het het aluminiumwiel van 2020 de replicawiel 17 18 19 het wielrand van de 20 duimlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |

