Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 17 inch 4x4 wheels rims ] bij elkaar passen 119 producten.
Matt Black Aluminium Car Alloy-het Wiel omrandt 20 Duim PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | LEGERING, Aluminium |
Het gieten 17 Aftermarket Mag Wheels van de Duim5x114.3 BMW Legering
| Productnaam: | Het gieten 17 Aftermarket Mag Wheels van de Duim5x114.3 BMW Legering |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC (1 REEKS) |
| Wieltype: | Goed ontwerp |
Schokbestendige 18 20 22 Duim4x4 Off Road Randen
| Naam: | Offroad randen van de wielen lichte vrachtwagen 18 20 wielen van de 22 duim5x114.3 5X139.7 5X130 5X1 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
17 18 19 Randen van het duim6x139.7 4x4 matte zwarte offroad wiel
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
18“ 19“ 20 de“ Gewankelde Rand van het de Autowiel van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | WL standaard 18“ 19“ 20“ gewankelde de legeringswielen van de aluminiumauto voor groothandel |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
17 Duimpcd 5X150 SUV 4x4 Off Road Randen voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | Het Wielrand van de legeringsauto |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
20 de Legerings4x4 Offroad Randen van het duim6x114.3 6x139.7 Aluminium voor meer cruisier Toyota FJ
| Naam: | de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 20X9 |
| Breedte: | 9 duim |
Het machinegezicht smeedde 19 Duim Gietende Legering Rim Fit For BMW
| Productnaam: | De multi het Gezichtsaftermarket van de Grootte Zwarte Machine Gietende Rand van de Legeringsauto |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
Muti sprak 17 van het Wielranden A356.2 van de Duim Offroad Legering Grondstof
| Naam: | 17~20 de Autowielen van de duim4x4 offroad Legering |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9 |
| Breedte: | 9 duim |
20x12 PCD die 20 Duim4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Randen spint
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Garantie: | 36 maanden |

